מגשי אירוח

מגשי אירוח
מחפשים מגשי אירוח? חלבי או בשרי, למשרד או לאירוע פרטי. קייטרינג שף יהושע יתאים עבורכם מגשי אירוח בדיוק לדרישות האישיות ולסוג האירוע שלכם. המגשים מגיעים מעוצבים, מסודרים ובשפע של אוכל, ניתן לבחר ממגון רחב של מנות ומשלל קינוחים ואנו נשמח לספק לכם את כל בקשותייכם.

מגשי אירוח מתאימים לאירועים קטנים עד בנוניים
מגשי אירוח לרוב מגיעים ללא שירות מלצרים אלה אם הלקוח מבקש בכך (ניתן להוסיף בתוספת תשלום שירות מלצרים) לכן בהזמנת מגשי אירוח יש לקחת בחשבון את כמות הסועדים ולדאוג לכך שכמות הסועדים לא תהיה יותר מ – 50 סועדים. בנוסף לכך כמות האוכל במגשי אירוח הינה מדודה וכל מנה בתפריט מספיקה לפי כמות של מספר סועדים. יש לקחת בחשבון את סוג האירוע, שעה, וסגנון המוזמנים כך שתוכלו לדעת את מידת הרעב ולפי כך לדעת מהם כמויות האוכל שתצטרכו להזמין במגשי האירוח. כמות האוכל תקבע בסופו של דבר ע"י המזמין וכמובן בהמלצה של מנהל האירועים או השף.

ההיתרונות והחסרונות של מגשי אירוח:
ההיתרונות – בבחירת מגשי אירוח ניתנת האפשרות למזמין לשלוט בכמות האוכל כך שלא יתבזבז אוכל לריק וכן גם הנושא הכספי. במגשי אירוח יש תמחור מדוייק עבור כל מנה ומנה מה שנותן חופש בחירה ללקוח להגביל את התקציב ולשלוט בהוצאות האירוע לפי כמות האוכל וסגנון המנות שהוא בוחר. מגשי אירוח ניתנת האפשרות למזמין לבחור את המנות האידאליות לאירוע שלו מבלי להזמין מנות נוספות שלא בהכרח המוזמנים יאכלו, דבר הנותן איכות מדוייקת לקהל המוזמנים ולטיב האוכל.

לתפריטי מגשי האירוח החלבי והבשרי שלנו לחצו כאן

החסרונות – לרוב בהזמנת מגשי אירוח לא מוזמן צוות מלצרים שיארגנו ויסדרו במהלך האירוע, מה שמשאיר את את בעל האירוע לדאוג למילויים ופינויים של מגשי האירוח וכך שהוא לא נהנה מהאירוע שלו לכן מומלץ להזמין שירות מלצרים באירועים גדולים מעל 50 איש שעדיין רוצים להזמן מגשי אירוח. חסרון נוסף במגשי אירוח שייתכן שלא לקחתם את הכמות המדוייקת לכמות הסועדים ותשיארו אותם רעבים וכמובן גם הפוך, יכול להיות שהזמנתם יותר מידי אוכל והוא הלך לפח.

לכן יש חשיבות רבה בהזמנת מגשי אירוח אך ורק מחברות קייטרינג עם שירות מקצועי וניסיון עשיר בתחום מגשי האירוח כך שהם יוכלו לעזור לכם להוציא את מירב ההיתרונות ולהגיע לאירוע מושלם ללא תקלות וכמות אוכל מספקת בתקציב מדוייק לבקשתכם.

אנו חברת קייטרינג שף יהושע נשמח לתת לכם שירות בבחירת מגשי אירוח לאירוע שלכם בצורה מקצועית אמינה ומדוייקת כך שתוכלו להיות רגועים שיהיה בשפע וכולם יהנו מהאוכל

דילוג לתוכן