קייטרינג בירושלים

קייטרינג בירושלים

יש לא מעט חברות קייטרינג בירושלים או באזור גוש דן, למעשה ניתן לומר כי קיימות עשרות חברות כאלה. כל אחת מהן מציעה תפריט שונה משהו, בשרי, חלבי, צמחוני, מזרחי, אירופאי, אמריקאי ועוד. חברות הקייטרינג הן ללא ספק רבות וטובות אך עבור האירוע שלכם מוטב שתבחרו לא רק את המתאימה ביותר אלא גם את האיכותית ביותר.

הבחירה אינה פשוטה אך חשוב שהיא תעשה בצורה מושכלת, הרי כמו בכל אירוע יהיה האוכל שיוגש לאורחים היקרים שלכם מסמר הערב, אירוע בו מוגש אוכל מובחר וערב לחך ייזכר לטובה ואבוי לאירוע בו האוכל, במילים עדינות, אינו טוב במיוחד

חברת שף יהושע, קייטרינג ירושלים מציעה לכם חווית קייטרינג אחרת. סטנדרטים בינלאומיים של חומרי גלם, ביצוע, ויזו'אל מנות וכמובן תפריט עשיר במיוחד. עשרות מנות פתיחה, ראשונות, עיקריות וכמובן קינוחים לבחירתכם, להתאמה מלאה של טעמכם האישי.

לצפייה בתפריטים שלנו לחצו כאן

קייטרינג בירושלים זה שף יהושע

המטבח של שף יהושע, קייטרינג ירושלים מציג מטבח אירופאי-אמריקאי חלבי, המשלב בין מנות פסטה למנות ממולאים, בין קינוחים בעלי ניחוח איטלקי כמו טירמיסו לבין עוגת הגבינה הניו יורקית המפורסמת.

שף יהושע עומד לרשותכם בכל עת ומציע לכם קייטרינג למהדרין בירושלים הכולל שירותי הסעדה בלבד או שירותי הסעדה מלאים בליווי מלצרים וצוות מוזגים, כל הציוד הנלווה כגון שולחנות, כסאות וכדומה. הכשרות בהשגחת הרבנות ירושלים.

קייטרינג חלבי בירושלים, שף יהושע!

אם אתם מבקשים להרשים את האורחים שלכם ולפנק אותם במיטב המטבח האירופאי-אמריקאי התקשרו עוד היום לחברת הקייטרינג שף יהושע, קייטרינג חלבי ירושלים בטלפון מספר 051-522-9952 או פנו אלינו באמצעות הדוא"ל [email protected] שף יהושע וצוות הקייטרינג יפנק אתכם בשלל מנות יצירתיות וטעימות להפליא שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע מיוחד במינו ובטעמו.

social position