אוכל מוכן לשבת

אוכל מוכן לשבת

בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש של אוכל מוכן לשבת. מאמר זה יעזור לכם להבין מהו שירות זה, מי קהל היעד שלו וכיצד גם אתם יכולים ליהנות ממנו.

אוכל מוכן לשבת- סטודנטים

אם אתם משתייכים אל קהל הסטודנטים או האנשים שחיים כיחידים ולא יודעים כיצד לבשל את אותם מאכלים נהדרים של בית אימא, בוודאי תשמחו לשמוע שיש שירות חדש של אוכל מוכן לשבת שימלאלכם את השולחן בריחות נפלאים ומוכרים בערב יום השישי, ממש כמו בבית בו גדלתם. אם עד היום הרחתם מדי שישי את ריחות תבשילי הבית מהדלתות הסגורות של השכנים, כיום יש לכם אפשרות להזמין אוכל לשבת ולתת לאחרים להריח את הריחות הנפלאים שבוקעים מדלת ביתכם.אחד מקהלי היעד של אוכל מוכן לסוף שבוע הם אותם אנשים יחידים שעובדים ולומדים קשה כל השבוע ומעוניינים להרגיש את הריחות והטעמים של הבית בשישי שבת, אך לא רק.

מזמינים אוכל מוכן-משפחות

ההפתעה הגדולה שלחברות הקייטרינג שמציעות שירות אוכל מוכן לשבת הייתה כאשר החלה התעניינות גדולה שלמשפחות בשירות זה. אם עד היום נהוג היה שהנשים מבשלות לערב שישי ומארגנות אתהארוחה המשפחתית, נכון לעשור האחרון חלו תמורות רבות ונשים וגברים עובדים קשה מאודכל השבוע, דבר שמאפשר להם ליהנות מהפינוק של מישהו אחר שיבשל עבורם ועבור כלהמשפחה שלהם לערב שישי. שירות אוכל מוכן לשישי מאפשר לכל משפחה ליהנות מבחירתמאכלים ביתיים מסוגים שונים שימלאו את שולחן השישי בטעמים נפלאים. כאן מדובר עלתפריט מאכלים בשרי בסגנון אמריקאי ואירופאי וכן בתפריט חלבי שיכול לשרת אתכםלארוחה קלה ביום שבת. בין המאכלים המוצעים לקהל הרחב מרקים חלביים, קישים, לזניותופסטות מכל מיני סוגים, קציצות, ממולאים, סלטים, כריכים, קינוחים והרשימה עודארוכה.

לצפפייה בתפריט מגשי אירוח חלבי לחצו כאן

לסיכום, אם בעבר,סטודנטים ורווקים היו קהל היעד העיקרי לו יועד השירות, כיום השירות התרחב וניתןלראות משפחות, זוגות ויחידים שמזמינים אוכל איכותי וטעים לשבת.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות תפריטי אוכל מוכן לשבת?

צוות קייטרינג שף יהושע ממתין לכם בטלפון 051-522-9952

social position