קייטרינג לשבת חתן בירושלים

קייטרינג לשבת חתן בירושלים

מזל טוב לחתן ולכלה או לחתן בר המצווה וכעת הגיע הזמן לאתר את אותה חברת הסעדה שמציעה שירותי קייטרינג משובח.מאמר זה יעזור לכם לבחור בחברת קייטרינג לשבת חתן בצורה מהירה ומקצועית.

קייטרינג לשבת חתן ומאכלים

הרבה אנשים יודעים שנהוג לחגוג שבת חתן לאחר החתונה וכן פעמים רבות שבת כלה ומדובר על אירוע משמח ומלא במטעמים, אך הם אינם יודעים מה פשר מנהג יהודי זה ומה נוהגים לחגוג אותו.אנשים שמתחתנים קושרים את חייהם יחדיו ומעוניינים להרחיב את המשפחה ולהביא צאצאים לעולם. השבוע הראשון שלאחר החתונה הוא שבוע חגיגה במסורת היהודית והחתן וכלהלובשים לאורך כל השבוע את מיטב מחלצותיהם, אינם עובדים ומגיעים לכל מיני סעודות שלשבע הברכות שהחברים שלהם מכין להם במיוחד. ביום השבת של שבוע זה החתן מגיע אל ביתהכנסת ועולה לתורה ולאחר מכן עורכים חגיגה שלמה בבית ההורים של החתן או הכלה אובאולם אירועים. חשוב לדעת שאצל האשכנז נהוג שהחתן יעלה לתורה שבוע לפני החתונהובעדות המזרח, שבת לאחר מכן.

לצפייה בגרליה כנסו לדף המצורף

בחירת קייטרינג איכותי- חשוב להקפיד

קייטרינג כשר למהדרין בהשגחתה של הרבנות בירושלים למהדרין, תפריט איכותי שכולל חומרי גלם טריים,סוגים שונים של מאכלים, בישולים בסגנון אירופאי ואמריקאי, שירות מקצועי ויחס אישיחם, ניסיון רב לסקטור העסקי ושירותים לאירועים שונים, ביניהם קייטרינג לשבת חתן בירושלים שלהמגזר הפרטי, משגיח כשרות צמוד, אפשרות לבחור בשירותים נלווים בנוסף אל שירות הקייטרינג, כמו למשל שירות של ציוד לאירוע אותו אתם מתכננים ושירות של צוות מלצרים שיהפכו את האירוע ליוקרתי ומרשים יותר, התאמה אישית של התפריט לאירוע שלכם והתאמהשל מאכלים בשריים או חלביים בהתאם לשעת האירוע וקהל היעד. כל אלו מוגדרים כחובה בחברת הקייטרינג שתספק לכם את השירות באירוע שבת חתן של יקירכם.

לסיכום, בחירתשירות קייטרינג לשבת חתן בירושלים צריכה להיעשות בצורה מוקפדת וללא פשרות. חשוב לוודא שהאוכל בהשגחת למהדרין וזאת על מנת שכולם יוכלו ליהנות ממנו ושמדובר על עסק קייטרינג בעל מוניטין מוצלח בכל הקשור אל ערבי שבת חתן ואירועים נוספים.

מעוניינים במידענוסף אודות קייטרינג לשבת חתן?

השאירו את הפרטיםשלכם באתר שלנו

או טלפנו אלקייטרינג שף יהושע

במספר נייד051-522-9952

social position